BİOBELLİNDA ÜYELİK AVANTAJLARI

Biobellinda Üyeliğinize Özel Vadeli Üyelik Fırsatı.
BioBellinda üyeliğinize özel alacağınız tüm biobellinda ürünlerinin ödemesini senetsiz kefilsiz şartsız koşulsuz 30 gün sonra yapın.
 
Biobellinda Üyeliğinize Özel Yüzde 35 İndirim Fırsatı.
BioBellinda Üye olan herkes tüm ürünleri yüzde 35 indirimli alma hakkına sahiptir.
 
Biobellinda Üyeliğinize Özel 1 Alana 1 Bedavalar.
Sadece Biobellinda üyelerine özel 1 alana 1 bedavalı biobellinda ürünleri için şimdi biobellinda üyesi olun.
 
Biobellinda Kapıda Ödeme İmkanı.
Biobellinda üyesi olun tüm siparişlerinize ait ödemeleri kapıda yapın.

BİOBELLİNDA HIZLI ÜYELİK FORMU

Biobellinda’nın Fırsatlarla Dolu Eşsiz Dünyasına Katılmak için Şimdi Aşağıdaki Formu Doldurun.
  Formu doldurduysanız gönder butonuna basınız.

  BİOBELLİNDA KAZANÇ SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ DETAYLAR İÇİN BAŞLIĞA TIKLAYIN
  1. Biobellinda Perakende Satış Geliri
  Bağımsız girişimcinin indirimli fiyatla satın aldığı ürünleri, nihai tüketiciye indirimsiz fiyat olan müşteri fiyatı üzerinden satması sonucu kazanacağı müşteri fiyatının %35’ine denk gelen gelirdir.

  2. Biobellinda Grup Performans PrimiSistemde belli bir ürün alım seviyesine ulaşan Liderlere verilen primi ifade etmektedir. Prim hak edilen satış seviyesi, satılan ürünün puan değeri (PD) baz alınarak hesaplanmaktadır. Performans Prim Seviyeleri %5-%10-%15-%20-%24’tür. Buna göre grubuyla birlikte;
  – 100 PD iş hacmi sağlayan lider %5,
  – 500 PD iş hacmi sağlayan lider %10,
  – 1000 PD iş hacmi sağlayan lider %15,
  – 2000 PD iş hacmi sağlayan lider %20,
  – 4000 PD iş hacmi sağlayan lider %24 seviyelerine göre kazanç sağlar.

  3. Biobellinda Sabit Kazanç PrimiSistem içerisinde seviye yükselen bağımsız girişimcinin, yükseldiği seviyeyi art arda 2 ay koruması halinde hak kazanacağı primdir. İnci Yakut ve üzeri seviyelerde uygulanır ve bağımsız girişimciye yükselmiş olduğu seviye bandına ait sabit kazanç primi ödenir.

  4. Biobellinda Nesil Kazanç Primi%24’lük İnci Yakut ve üzeri seviyeye sahip olan liderlerin, grubunun kariyerini koruması ve/veya grubunun kapasitesini büyütmesi konusunda performans göstermesi halinde kazanabileceği ek primdir. İşbu prime hak kazanılması için ayrıca 1000 PD ciro şartı aranmaktadır.

  5. Biobellinda Seviye Kazanç PrimiBağımsız Girişimcinin yükseldiği her seviye için hak kazanabileceği ek primdir. İşbu prime hak kazanılması için 2 (iki) ay tekrar şartı aranmaktadır ve ilk kez %24 seviyesine ulaşılmasıyla birlikte uygulanmaya başlanır.

  6. e-BioBellinda Kazanç PrimiBağımsız Girişimcilerin, BioBellinda’dan temin edebilecekleri link ile sosyal medya, Google reklamları, kendilerine ait blog ve/veya web siteleri vb. platformlar aracılığı ile “www.biobellinda.com.tr” internet sitesine çektiği müşteriler ve/veya yeni Aday Bağımsız Girişimci olma talebinde bulunmasının ardından Bağımsız Girişimci statüsüne ulaşan kişiler üzerinden elde edebilecekleri %35’lik ek primdir. Bu prime ilişkin detaylar ile kazanç şart ve esasları ayrıca “E-BioBellinda Kullanım Sözleşmesi”nde belirlenmiş olup belirlenecek hakkedişlerde işbu ek sözleşme hükümleri esas alınacaktır.

  7. Prim Hakediş ŞartıBağımsız Girişimcinin işbu Kazanç Planında yer alan primlere hak kazanması için, ilgili ay içerisinde kişisel olarak 30 PD değerinde sipariş vermiş olması gerekmektedir.